Založ si blog

Terapia modlitbou

Recenzie:

O čom pojednáva táto Kniha?

Dennodenne počúvame z médií a dozvedáme sa od priateľov, známych, či príbuzných príbehy ľudí, ktorí sa vďaka modlitbe vyliečili z rôznych ochorení, unikli pred nebezpečenstvom, zachránili sa pred katastrofou, vyriešili si problémy alebo dosiahli vytúžený cieľ.

V tejto knihe vám Dr. Joseph Murphy prináša osvedčené techniky modlitby, ktoré pomohli ľuďom na celom svete. Vďaka príkladom z reálneho života sa dozviete, ako modlitba pomohla zachrániť rozpadajuce sa manželstvo, prekonať nepriazeň osudu, vyrovnať sa so smútkom a žiaľom a vyriešiť malé aj veľké problémy. Nie je dôležité, čomu veríte a akého ste vierovyznania, táto kniha vám pomôže nasmerovať modlitbu tak, aby otvorila vašu podvedomú myseľ nekonečnej múdrosti, ktorá riadi naše životy.

Kniha sa podrobne zaoberá aj:

Keď sa modlite, dejú sa zázraky. Modlitba vytvára konštruktívne vzorce. Modlitebné techniky. Praktizovanie terapie modlitbou. Ako funguje modlitba. Transformujúca sila modlitby. Ako sa modliť za dobré vedenie. Modlitba  odstraňuje prekážky. Ako odpustiť pomocou modlitby. Modlitba vyriešila manželské problémy. Modlitba oslobodzuje od strachu. Ako sa modliť a zostať navždy duchom mladý. Účinnejšia modlitba. Ako modlitba zaháňa smútok a žiaľ.

Top average – Čo táto kniha z polovice dala Dušanovi, v čom mu pomohla a kam ho nasmerovala?

Kniha má moc z polovice transformovať staré, známe, isté, bezpečné, žiarivé, zviazané vedomosti a múdrosti, dohody a presvedčania na nové, neznáme, neisté, nebezpečné, temné slobodné prežitky pravdy. Kniha ich Dušanovi z polovice dopomohla rozvíjať, z polovice nútila ho premýšľať, z polovice rozširuje jeho slovnú zásobu, z polovice vzdeláva  ho, vedome a s múdrosťou z polovice obohacuje. Kniha mu z polovice transformovala  skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k slobode. Kniha Dušana miestami nudila a tak čítanie musel niekoľkokrát odložiť aby ju dočítal. Kniha bola miestami stratou času.

Poznámky:

Úvod do modlitby:

Prihováram sa k nekonečnej inteligencie a múdrosti nášho podVedomia. Prihováram sa tak k univerzálnej vševidiacej, vševediacej a všemocnej sile a energie nášho podVedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k predVedomiu, strážcovi nášho vedomia v podobe prahu dverí, chodbe, či predsieni nášho podvedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k nekonečnej knihe múdrosti a nekonečnej knihe života. Prihováram sa k nekonečnej naplnenej pokladnice a studničke nášho podvedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k subjektívnemu duchovi, ako prostrednikovi, spoločníkovi, sprievodcovi a sluhovi životom človeka, ktorí sú večne po jeho boku, aby začali konať!!!

Prihováram sa k úradom, bankám financujúce naše plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, nápady a prosby, príkazy a rozkazy. Prihováram sa tak k výskumným laboratóriam, vedeckým laboratóriam a technickým laboratóriam, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k pivnici, dielni, či jaskyne podVedomia, ktorá obsahuje veškerú odautomatizovanú, transformovanú a na novo zautomatizovanú autosugestívnú veškerú večnú pamäť, vedomosti, múdrosti a Prežitky podVedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa k stvoriteľovi, anjelovi, poslovi a liečiteľovi nášho tela a jeho orgánov, aby začali konať!!!

Konkrétna modlitba:

Záver:

Ďakujem nášmu podVedomiu, že ma vyslišalo a pevne verím, že od teraz sa bude mojou modlitebnou prosbou zaoberať a v blízkej budúcnosti sa stane Prežitkovou Pravdou. Verím a viem, že sa tak aj stalo a je.

Lexikon:

 • Duchovný spoločníci – sebadôvera, pokoj, viera, láska, radosť, dobrá vôľa, zdravie, šťastie, vedenie, inšpirácia a hojnosť.
 • Podvedomá myseľ – orná pôda, záhrada, čo do nej zasaješ – semienká – pravdy, to znej vyrastie – prežitok pravdypravdy
 • podVedomie – nekonečná inteligencia, nekonečná múdrosť, nekonečná univerzálna sila…, pán,
 • Vedomie – fotoaparát
 • podVedomie – fotografická doska, zákon , pamäť
 • Kresťanský Boh – otec na nebesiach, otec vo vašom vnútri, svätý duch, podvedomá myseľ, božia sila, božia prítomnosť
 • Zmena duševného postoja – zmena subjektu a objektu
 • Modlitba – duchovná medicína, zmena duševného postoja
 • Akcia a reakcia – myšlienka a odozva z podvedomia
 • Príčina a následok – myšlienka a odozva z podvedomia
 • Duchovné priestory – modlitebňa, svätina, meditačný priestor, kompletačný priestor
 • Modlitebňa a svätina – myseľ a emócie počas pred spánkom a po prebudení
 • Meditačný priestor – akýkoľvek sed, ľah, stoj, pohyb, pozícia,  potreba a činnosť vedomia
 • Kompletačný priestor – akýkoľvek sed, ľah, stoj, pohyb, pozícia, potreba a činnosť mysle a emócií

Päť stupnov pripútanosti – Múdrosť Toltékov v modernom svete

17.09.2023

Recenzie: O čom pojednáva táto Kniha? Veľa rokov som sa snažil žiť podľa obrazov, ktoré som si o sebe vytvoril, kým som objavil, že toto som ja – nepotrebujem nijaký príbeh. Som to naozaj ja. Som dokonalý práve v tejto chvíli, a to je všetko, čo potrebujem, aby som sa mohol tešiť zo života. Keď som to pochopil, mohol som si život ľubovoľne preorientovať, a to [...]

Velkolepý plán

28.08.2023

Recenzie: O čom pojednáva táto Kniha? Hawking a Mlodinow ve své knize přístupným esejistickým stylem hledají odpověď na otázky, které připomínají spíše filozofické pojednání než kosmologický výklad: Proč jsme na světě? Proč vlastně vůbec něco existuje? Jaká je povaha reality? Jak to, že je vesmír tak přesně „vyladěn“, že je možné, abychom v něm [...]

Zázrak vášho ducha – Kniha o odhalení duševného života a jeho premene

08.08.2023

Recenzie: O čom pojednáva táto Kniha? Táto kniha významného priekopníka pozitívneho myslenia ponúka jednoduchý, ale mimoriadne účinný spôsob, ako pripraviť vášho ducha do priameho kontaktu s univerzálnym duchom, ktorým je vševediace, vševedúce a všemohúceho kolektívne podVedomie ľudstva. Po tisícročia mal tento duch mnohé mená: Boh, príroda, nekonečná [...]

SR Nové Zámky Migranti Nelegálni Registrácia NRX

Migranti na Slovensku zostať nechcú. Sme chudobní, xenofóbni a nepohostinní

29.09.2023 18:00

Profesor Drbohlav pripomína, že migranti z chudobnejších krajín globálneho juhu, ktorí dnes prúdia do Európy, rozhodne pre Slovensko hrozbou nie sú.

migrácia

Pohrebisko detí a budúcnosti: Počet mŕtvych migrantov v Stredomorí sa toto leto strojnásobil

29.09.2023 17:57

Medzi migrantmi, ktorí prišli do Talianska od januára do septembra, bolo 11 600 maloletých bez sprievodu.

Nemecko počasie september najteplejší meranie DWD

September prepísal teplotné rekordy naprieč celou Európou

29.09.2023 16:59, aktualizované: 17:21

Najvyššiu teplotu 33,3 stupňa zaznamenali Nemci 12. septembra v meste Waghäusel.

Valentín H., vražda, Michalovce

Obžalovaný z vraždy ženy v Michalovciach skutok ľutuje, rozsudok padne o pár dní

29.09.2023 16:45

V prípade vraždy 46-ročnej ženy z 1. januára tohto roka v Michalovciach zazneli na Mestskom súde v Košiciach záverečné reči.

Dušan Fajnor

Piata dohoda od Don Miguel Ruiz hovorí o skeptickosti a načúvaní k druhému. Neverte mne, neverte sebe a neverte nikomu inému!!! Potiaľ, pokiaľ prežijete Prežitok Pravdy. Čo znamená prežitok bez ja, prežitok bez eGa na vlastnej koži, prežitok na vlastné oči...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 39851x
Priemerná čítanosť článkov: 633x

Autor blogu

Odkazy