Založ si blog

Terapia modlitbou

Recenzie:

O čom pojednáva táto Kniha?

Dennodenne počúvame z médií a dozvedáme sa od priateľov, známych, či príbuzných príbehy ľudí, ktorí sa vďaka modlitbe vyliečili z rôznych ochorení, unikli pred nebezpečenstvom, zachránili sa pred katastrofou, vyriešili si problémy alebo dosiahli vytúžený cieľ.

V tejto knihe vám Dr. Joseph Murphy prináša osvedčené techniky modlitby, ktoré pomohli ľuďom na celom svete. Vďaka príkladom z reálneho života sa dozviete, ako modlitba pomohla zachrániť rozpadajuce sa manželstvo, prekonať nepriazeň osudu, vyrovnať sa so smútkom a žiaľom a vyriešiť malé aj veľké problémy. Nie je dôležité, čomu veríte a akého ste vierovyznania, táto kniha vám pomôže nasmerovať modlitbu tak, aby otvorila vašu podvedomú myseľ nekonečnej múdrosti, ktorá riadi naše životy.

Kniha sa podrobne zaoberá aj:

Keď sa modlite, dejú sa zázraky. Modlitba vytvára konštruktívne vzorce. Modlitebné techniky. Praktizovanie terapie modlitbou. Ako funguje modlitba. Transformujúca sila modlitby. Ako sa modliť za dobré vedenie. Modlitba  odstraňuje prekážky. Ako odpustiť pomocou modlitby. Modlitba vyriešila manželské problémy. Modlitba oslobodzuje od strachu. Ako sa modliť a zostať navždy duchom mladý. Účinnejšia modlitba. Ako modlitba zaháňa smútok a žiaľ.

Top average – Čo táto kniha z polovice dala Dušanovi, v čom mu pomohla a kam ho nasmerovala?

Kniha má moc z polovice transformovať staré, známe, isté, bezpečné, žiarivé, zviazané vedomosti a múdrosti, dohody a presvedčania na nové, neznáme, neisté, nebezpečné, temné slobodné prežitky pravdy. Kniha ich Dušanovi z polovice dopomohla rozvíjať, z polovice nútila ho premýšľať, z polovice rozširuje jeho slovnú zásobu, z polovice vzdeláva  ho, vedome a s múdrosťou z polovice obohacuje. Kniha mu z polovice transformovala  skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k slobode. Kniha Dušana miestami nudila a tak čítanie musel niekoľkokrát odložiť aby ju dočítal. Kniha bola miestami stratou času.

Poznámky:

Úvod do modlitby:

Prihováram sa k nekonečnej inteligencie a múdrosti nášho podVedomia. Prihováram sa tak k univerzálnej vševidiacej, vševediacej a všemocnej sile a energie nášho podVedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k predVedomiu, strážcovi nášho vedomia v podobe prahu dverí, chodbe, či predsieni nášho podvedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k nekonečnej knihe múdrosti a nekonečnej knihe života. Prihováram sa k nekonečnej naplnenej pokladnice a studničke nášho podvedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k subjektívnemu duchovi, ako prostrednikovi, spoločníkovi, sprievodcovi a sluhovi životom človeka, ktorí sú večne po jeho boku, aby začali konať!!!

Prihováram sa k úradom, bankám financujúce naše plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, nápady a prosby, príkazy a rozkazy. Prihováram sa tak k výskumným laboratóriam, vedeckým laboratóriam a technickým laboratóriam, aby začali konať!!!

Prihováram sa tak k pivnici, dielni, či jaskyne podVedomia, ktorá obsahuje veškerú odautomatizovanú, transformovanú a na novo zautomatizovanú autosugestívnú veškerú večnú pamäť, vedomosti, múdrosti a Prežitky podVedomia, aby začali konať!!!

Prihováram sa k stvoriteľovi, anjelovi, poslovi a liečiteľovi nášho tela a jeho orgánov, aby začali konať!!!

Konkrétna modlitba:

Záver:

Ďakujem nášmu podVedomiu, že ma vyslišalo a pevne verím, že od teraz sa bude mojou modlitebnou prosbou zaoberať a v blízkej budúcnosti sa stane Prežitkovou Pravdou. Verím a viem, že sa tak aj stalo a je.

Lexikon:

 • Duchovný spoločníci – sebadôvera, pokoj, viera, láska, radosť, dobrá vôľa, zdravie, šťastie, vedenie, inšpirácia a hojnosť.
 • Podvedomá myseľ – orná pôda, záhrada, čo do nej zasaješ – semienká – pravdy, to znej vyrastie – prežitok pravdypravdy
 • podVedomie – nekonečná inteligencia, nekonečná múdrosť, nekonečná univerzálna sila…, pán,
 • Vedomie – fotoaparát
 • podVedomie – fotografická doska, zákon , pamäť
 • Kresťanský Boh – otec na nebesiach, otec vo vašom vnútri, svätý duch, podvedomá myseľ, božia sila, božia prítomnosť
 • Zmena duševného postoja – zmena subjektu a objektu
 • Modlitba – duchovná medicína, zmena duševného postoja
 • Akcia a reakcia – myšlienka a odozva z podvedomia
 • Príčina a následok – myšlienka a odozva z podvedomia
 • Duchovné priestory – modlitebňa, svätina, meditačný priestor, kompletačný priestor
 • Modlitebňa a svätina – myseľ a emócie počas pred spánkom a po prebudení
 • Meditačný priestor – akýkoľvek sed, ľah, stoj, pohyb, pozícia,  potreba a činnosť vedomia
 • Kompletačný priestor – akýkoľvek sed, ľah, stoj, pohyb, pozícia, potreba a činnosť mysle a emócií

Hovory s Bohem 1

25.12.2023

Recenzie: Kniha: Hovory s Bohem 1 Autori: Neale Donald Watch Vydavateľ: Zdroj: ulozto.sk O čom pojednáva táto Kniha? Bestseller, v ktorom autor formou dialogu s Bohom hľadá odpovede na základné otázky viery, života a smrti. Dalším pokračováním tejto pútavej a rozhodne zajímavej knihy sú Walschovy Hovory s Bohom II. a Hovory s Bohom III. Kniha sa podrobne zaoberá [...]

Minutový manažer

29.11.2023

Recenzie: O čom pojednáva táto Kniha? Táto opica mohli byť cudzím problémom. Táto kniha, jedna z najoslobodzujúcejších v nezvyčajnej Knižnici minitovéhi manažéra, dáva nezabudnuteľnú lekciu: ako ušetrí čas na veci, ktoré chcete a potrebujete urobiť. Autori ukazujú krok, po kroku, ako sa manažéri môžu oslobodiť od problémov, ktoré nepatria do ich kompetencie a [...]

Einštein, jeho život a vesmír

26.11.2023

Recenzie: O čom pojednáva táto Kniha? Žiadne iné dielo o Albertovi Einsteinovi nezachytáva život a osobnosť tohto génia tak komplexne ako Einsteinov životopis od Waltera Isaacsona, ktorému sa podarilo jedinečným spôsobom spojiť známe fakty s novými skutočnosťami, získanými z Einsteinových osobných, predtým nezverejnených písomností. Isaacson vo svojej knihe opisuje [...]

Islamský štát, islamisti

Islamský štát zaútočil na provládnych bojovníkov v Sýrii, zabili 28 vojakov

19.04.2024 11:05

Pri druhom útoku blízko Búkamálu pri hraniciach s Irakom zomrelo ďalších šesť sýrskych vojakov a dvaja boli unesení.

OSN / Organizácia spojených národov /

USA vetovali palestínsku žiadosť o plné členstvo v OSN. Agresívna politika, zúri Abbás

19.04.2024 10:38

Palestínska samospráva vo štvrtok odsúdila Spojené štáty za vetovanie palestínskej žiadosti o plné členstvo v OSN a označila to za "agresiu", ktorá tlačí Blízky východ k "priepasti".

Spišský hrad

Oprava Spišského hradu sa tak skoro nezačne. Šimkovičová nariadila zopakovať súťaž

19.04.2024 10:30

Úspešný uchádzač vraj neposkytol v zákonnej lehote riadnu súčinnosť a požadované dokumenty.

strategický bombardér Tu-22M3m pád ruského lietadla, vojna na Ukrajine

VIDEO: Zostrelili sme Rusom strategický nadzvukový bombardér, hlási Ukrajina. Moskva priznala stratu

19.04.2024 10:20

Podľa ukrajinskej vojenskej rozviedky (HUR) bol bombardér zostrelený v oblasti 300 kilometrov od Ukrajiny.

Dušan Fajnor

Všímanie si momentu za momentom, oKamihu za oKamihom bez hodnotenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 52766x
Priemerná čítanosť článkov: 788x

Autor blogu

Odkazy